top of page
МАСАЖ -
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Тривалість навчання:

6 занять

(12 годин, тривалість одного заняття - 1,5-2 год.)

 

Тип документу, що видається після навчання

та здачі екзаменаційної роботи:
сертифікат українського зразка

Гуа Ша терапія (зіскрибаюча терапія) - це древня китайська традиційна натуральна терапія, що ґрунтується на теорії традиційної китайської медицини (ТКМ).

Переклад цієї назви: «гуа» - рух в одну сторону, скребти; «ша» - погане, тобто «шкребти все погане». 

Для впливу використовується невелика пластинка, якою обробляють певні області, що включають в себе різні точки і рефлексогенні зони тіла, обличчя та голови.

Виділяють 3 види масажу гуаша: профілактичний, косметичний та лікувально-діагностичний.

Масаж гуаша ідеально поєднує в собі простоту виконання та ефективність. Тут виключений важкий етап точної локалізації точок, що необхідно при акупунктурі. Також немає необхідності в копіткій постановці голок чи іншому впливі на окремо взяту точку. Замість цього вплив ведеться на досить великі лікувальні зони, а навик користування пластинкою набувається після кількох уроків поруч з досвідченим наставником.

Масаж гуаша включає 3 основних методи впливу: се-гуа - руху швидкі, з сильним натиском (метод розсіювання); бу-гуа - повільно зі слабким натиском; пинь-бу пінь-се: повільно з сильним натиском. Використовуються скребки різної конфігурації з нефриту або рогу китайських тварин. Масаж проводиться за використанням спеціальної олії.

Сеанс триває 20-25 хвилин. Ефект від дії настає відразу: спочатку лікувальна зона сильно червоніє, може з'явитися печіння. На шкірі в місцях, на які проектується патологічний процес, з'являються крововиливи - плями «ша». Таким чином на шкіру проступають «відходи» цього процесу, в цих місцях знаходять підвищений вміст молочної кислоти. Плями можуть бути майже чорного кольору - це «нежива» кров. Зовнішній вигляд цих крововиливів може налякати пацієнта, але сама процедура зазвичай мало болюча. Лише іноді, при запущеному процесі і великих крововиливах, пацієнт може відчувати біль, який проходить відразу після припинення впливу на область.   

Під час масажу поліпшуються обмінні процеси в шкірі, виводяться токсини, тому шкіру очищають і протирають. Часто сеанс гуаша доповнюється баночним масажем. Протягом доби необхідно пити теплу воду, щоб забезпечити посилене виведення токсинів з організму. Після сеансу може з'явитися сильна втома, як після фізичного навантаження: ефект впливу порівнюють з бігом на дистанцію 20 км.

На місці крововиливів в подальшому виникають синці, які швидко проходять - за 2-3 дні. Періодичність процедури - 1-2 рази на тиждень після зникнення синців від попереднього масажу. Курс включає в себе від 10 до 20 сеансів. Такі курси бажано проводити 2 рази на рік.

Ефект від масажу Гауша часто настає вже під час процедури. Тому він може використовуватися в гостру фазу, для зняття виражених симптомів захворювання. Процес лікування може проходити через загострення, тому пацієнта потрібно попередити і заспокоїти, якщо симптоми захворювання посиляться на другий день. Може з'явитися неприємний запах від тіла. У китайській медицині існує правило: «Нема загострення - немає лікування, а йде тільки полегшення». Повний курс гуаша призводить до стійкого поліпшення стану, надає профілактичну дію через запуск глибоких механізмів оздоровлення.

Сфера застосування масажу гуаша дуже широка. При остеохондрозі - поліпшується кровообіг в уражених областях, посилюється лимфовідтік, за рахунок цього забирається набряк і зникає пов'язаний з цим больовий синдром, знімається м'язовий спазм.

Вплив на активні точки навколо хворого суглоба знімає набряк навколишніх тканин, відновлює нормальний крово- і лімфоток, знімає біль, покращує рухливість суглоба.

При застудних захворюваннях, бронхітах - вплив на проекційні точки легенів знімає набряк слизової бронхів, покращує дренажну функцію дихальних шляхів, знімає задишку, зменшує кашель.

При холециститі - процедура гуаша знімає спазм жовчного міхура, нормалізує його моторику, прибирає больовий синдром, знімає відчуття нудоти.

Проведення масажу гуаша на рефлексогенних зонах нижньої частини спини і живота покращує кровообіг і нормалізує лімфовідтік в малому тазі, що прибирає застій крові в цій області, знімає запальні процеси і нормалізує функціональну активність органів малого таза, призводить до розсмоктування спайок.

Вплив на певні зони тіла покращує стан серцево-судинної системи: знижується артеріальний тиск, нормалізується серцевий ритм, знімається задишка, викликана захворюваннями серця.

Масаж гуаша покращує стан шкіри - за рахунок виведення токсинів забирається пігментація, вугрі, відбувається омолодження шкіри.

Відзначається сприятливий вплив на нервову систему: поліпшується сон, знімається тривожність, поліпшується апетит, порушений внаслідок нервових захворювань. Відбувається загальне оздоровлення організму, підвищується тонус і опірність інфекціям.

Слід мати на увазі протипоказання для застосування масажу гуаша: алергія; інфекційні захворювання шкіри; тромбоцитопенія; травмована поверхню шкіри; переломи до моменту зрощення кісток; зниження функції нирок; водянка (при цирозі печінки);  високий артеріальний тиск; вагітність.

 

План курсу

  • Що таке масаж гуаша. Техніка виконання. Загальна інформація

  • Масаж голови

  • Масаж спини

  • Масаж нижніх кінцівок

  • Масаж верхніх кінцівок

  • Масаж стопи

  • Масаж шиї

  • Масаж живота

  • Масаж грудини

  • Масаж лиця

  •  Масаж гуаша при різних захворюваннях

Форма навчання:
- денна;
- вечірня;
- індивідуальний графік

Кількість осіб в групі:
індивідуальне навчання

 

Масажна олійка та скребки забезпечуються студентом.

Індивідуальний підхід до учнів.


Сприяємо в працевлаштуванні.

 

 

 

План курсу

Ліцензія АЕ № 272436
© ПП «ПрофЕстет»

+38 098 155 17 40    +38 063 316 02 75    м. Львів, вул. Окружна, 57А, оф. 201 (2 пов.)

Наша група ВКонтакті

Галерея в Instagram

bottom of page